انجمن مرسیت | Mersit Forum

نسخه‌ی کامل: تاثیر کفپوش بر روی طراحی داخلی سازه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همه دوستان
امیدوارم که خوب و سلامت باشید،چه کار می کنید  با تعطیلات ، داریم از نیمه های تابستان گذر می کنیم!!! داشتم در مورد زیبایی های منازل و دکوراسیون مطالعه می گردم، واقعا روز به روز طراحی های جدید وارد بازار میشه ، چشم آدم رو خیره می کند و باعث میشه تا آدم با آرامش بیشتری از زندگی توی خونه لذت ببرد، یکی از محصولات جدید که وارد بازار شده کفپوش های سه بعدی اپوکسی است که برای اتاق ها و سرویس های منازل از آنها استفاده می کنند.
نمای این کفپوش ها بسیار زیبا بوده و می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی مخاطب بگذارد، شاید براتون جالب باشه که بدونید شما می توانید از هر عکسی برای این کفپوش ها استفاده کنید و عکس مورد علاقه خود را بر روی این کفپوش ها گذاشته و از آن لذت ببرید.
این کفپوش ها در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و می تواند در برابر ضربه و مواد شیمیایی بسیار مقاوم باشه،
از کفپوش های اپوکسی در تمام دنیا بسیار استفاده می شود و بهترین انتخاب برای سازه ها و ساختمان های عمومی و سالن های ورزشی می باشد.زیرا طول عمر این محصول بسیار بالا بود و تکنولوژی تولید این محصول روز به روز پیشرفت کرده است.
محصولات دیگر که می توان نام برد کفپوش پلی یورتان و پلی اوره است که با شناخته شدن ، بسیاری از سازندگان از آنها استفاده می کنند و هزینه نصب این کفپوش ها بسیار کمتر و نصب آن بسیار ارزان تر از کفپوش های قدیمی می باشد.
یکی از مزیت این کفپوش ها ، عایق بودن آنها است که می توان باعث شود تا در ورود و خروج انرژی از ساختمان صرفه جویی شود. این باعث می شود تا در دراز مدت منابع انرژی برای آیندگان حفظ شود.
منبع:
http://okkaz.ir/
سلام به شما دوست عزیز و خوبم

مطلبی بسیار بی نظیر در مورد سه کفپوش پرکاربرد رو منتشر کردین که متاسفانه کمتر کسی هست که راجع بهشون اطلاع داشته باشه.

از شما بزرگوار درخواست می کنم در مقالات بعدی تون بطور مفصل و کامل تر در مورد هر یک از این کفپوش ها صحبت کنید.

موفق و موید باشین Dancegirl2
سلام به شما دوست خوبم
حنانه جان از شما قدردانی می کنم به خاطر مطلب بسیار خوبی که گذاشتید، چشم در سری بعدی مطلب علمی و کامل تری رو برای شما به اشتراک می گذارم.
امیدوارم که پاینده و سرفراز باشید.