انجمن مرسیت | Mersit Forum

نسخه‌ی کامل: مخازن شرکت فایبرگلاس
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
معایب مخازن فلزی و پلاستیکی چیست

یکی از عیب های بارزی که مخازن فلزی دارند این می باشد که به سرعت زنگ می زنند و از عیب های مخزن های از جنس پلاستیکی این است که در مقابل نور خورشید به سرعت دچار شکننده شدن و آسیب دیدن می شوند. اما شرکت فایبرگلاس به ساخت قطعات فایبرگلاس به طریقی می پردازد که هیچ یک از این عیب ها را شامل نمی شود و تنها باید حدود هر ده سال یک بار رنگ آمیزی شوند تا فقط شکل ظاهری خود را حفظ کنند.
با توجه به این که مخزن های پلاستیکی در برابر نور خورشید و هوای مرطوب سبب سمی شدن ذخائر داخل خود می شوند و خوردگی در سطح آن به وجود می آید، انتخاب مناسبی برای نگه داری مواد در داخل خود نیستند. همچنین باید بدانید که مخازن فلزی نیز تولید زنگاب های غیر بهداشتی می کنند.


مزایای مخازن شرکت فایبرگلاس

اما در برابر تمامی معایبی که ذکر شد، مخازن شرکت فایبر گلاس کاملا بهداشتی و فود گرید ساخته و طراحی شده اند که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند. و با توجه به تمام مزایایی که دارند و طول عمر دائمی که دارا می باشند، دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند.
ساخت قطعات فایبرگلاس این مخازن به طریقی می باشد که برای نگه داری مشتقات نفتی مانند گازوییل، بنزین، نفت کوره، نفت سفید، نفت خام و مانند این ها بسیار مناسب و کاربردی می باشند.
این مخزن ها در هوای سرد که به زیر صفر درجه نیز می رسند، به هیچ عنوان صدمه نمی بینند و کاملا مقاوم می باشند و نیز دارای قطر، طول و حجم مناسبی هستند.