امتیاز موضوع:
  • 109 رای - 2.61 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت ندارم( نامه واقعی )
Dave_Doma آفلاین
مدیر کل

موضوع‌ها: 1,441
اعتبار: 2
امنیت ندارم( نامه واقعی )
من زنی 33ساله هستم که همسرم معتاد به شیشه شده البته زمان زیادی میگدره و من یک پسر ۸ ساله دارم الان وضعیت همسرم داره خیلی حاد میشه و من شدیدا احساس خطرمیکنم ونمیدونم واقعا باید چه کار کنم چون خانواده ام من را طرد کردند چون همه تلاششان را برای حمایت از من کردند ولی متاسفانه من بخاطر مشکلات زیادی که داشتم و فشارهای زیادی که روی پسرم بود و اذیتهایی که همسرم برای برگرداندن من برای خانواده ام ایجاد کرد تصمیم گرفتم برگردم .در آن زمان همسرم تریاک مصرف می کرد ولی الان متوجه شده ام که شیشه مصرف میکنه و خطری که بیشتر ازش میترسم اینه که با کسانی که مواد مصرف میکنه مدام از جوان بودن و زیبایی من صحبت میکنه و آنها به عناوین مختلف به سراغ من میان و قصدشون سواستفاده از منه . خیلی فکر کردم خیلی دلم میخواد زن پاک و سالمی باشم و بتونم روی پای خودم بایستم تا از پسرم به خوبی حمایت کنم تا اونهم به سرنوشت همسرم دچار نشه اما واقعا نمیدونم باید چطور این کار را انجام بدم خیلی فکرم مشغول شده و الان درست نمیتونم تصمیم بگیرم که باید چطور همه چیز را جمعبندی کنم برای همین مزاحمتون شدم از اینکه باهام تماس گرفتید ممنونم
سلام من را بپذیرید
شما در شرایط خطرناکی گرفتار شده اید و در درجه اول امنیت شما در خطر است بعد هم مساله پاکدامنی و...هم در خطر افتاده اند
اولا بحران را مدیریت کنید یعنی از خطر بالا به خطر کمتر پیش برید
خطر کمتر خانواده شما هستند به ویژه وقتی شرایط جدید را بفهمند در این صورت چند تا سرکوفت خواهند زد وقتی امنیت و سلامتی نسبی شما و فرزندتان تامین شد ،
میتونید فکر کنید به جدایی سریع از طریق دادگاه
بعد اشتغال و تامین اسقلال نسبی مالی برای اینکه کمتر سربار خانواده تون بشوید و در این مدت خودتون را باید بازیافت روانی کنید که مبادا بیفتید تو مسیر شوهرتون
وقتی زن خوبی هستی ، میتونی مادر خوبی هم باشی وگرنه معنی نداره یک زن افسرده بی عرضه بتونه مادر خوبی برای پسر 8 ساله خودش باشه

منبع:http://doctorshiri.blogfa.com/
2014-01-04, 01:15 AM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان