امتیاز موضوع:
  • 174 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه ترک اعتیاد عاطفی کنم ؟
Dave_Doma آفلاین
مدیر کل

موضوع‌ها: 1,441
اعتبار: 2
چگونه ترک اعتیاد عاطفی کنم ؟
سلام آقای دکتر لطفا این بار جواب منو بدید.خیلی به کمک شما نیاز دارم .من ساکن تهران نیستم وامکان شرکت درکلاسهای شمارو ندارم .لطفا راهنماییم کنید سی دی سمینار مهارتهای عاطفی که درآبان ماه برگذار میشه رو چطور میتونم دریافت کنم؟میخوام برای رهایی ازوابستگی عاطفی بیهوده، ازتوصیه های شما کمک بگیرم راستش از مطالعه کتابها هیچ نتیجه ای نگرفتم .همشون میگن سرتون رو به کار دیگه ای گرم کنید وبه کسی که عاشقش هستید فکر نکنید اما مگه میشه از درد عشق به این آسونی رهایی یافت؟
---------------------------------------------------
سلام حتی اگر دی وی دی را نتونستی تهیه کنی لازم نیست هیچی نتونیم بهت کمک کنیم پس اجازه بده من چند تا نکته برات بگم
اولا فاصله قیزیکی بگیر: دیداری/ تلفنی/ ای میلی/ اس ام اسی
دوم اینکه در برابر این فکر که همه کارهای تو اشتباه بوده و چقدر احمقی و...به خودت بقبولون که ممکنه هر کسی اشتباه کنه
سوم اینکه سوگواری های لازم برای خودت و دردهایت را تحمل کن
چهارم همه وسایل او را بگذار کنار امانتها را بفرست براش و کادو ها را هر فکری که خواستی بکن
یادگاریهایت و خاطراتت را نشخوار نکن
دوستانی که دائم واسطه گری میکند را بگذار کنار یا بهشون بگو از این دست حرفها نبرن و بیارن
به حلقه دوستان خوبت پناه ببر...والدینت نیز خیلی میتونند کمک کنند بهت
اگر خیلی بهم ریختی خواب و دلهره و اضطراب داشتی میتونی از کمک همکاران روانپزشک نیز مدتی استفاده کنی تا بتونی برگردی به زندگی عادیت
در خلوتهای خودت به جای ملامت خود یا ایشان ، فکر کن مسوولیتهای تو چی بوده...کجاها اشتباه کردی؟ اعتمادهای بیهوده ات چی بوده ؟زیاده روی ها و کم کاریهایت کجا بوده
دکتر شیری

منبع:http://doctorshiri.blogfa.com/
2014-01-10, 10:57 PM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ