امتیاز موضوع:
  • 119 رای - 2.46 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی را هنوز دوست دارم که با یکی دیگه ازدواج کرد...
Dave_Doma آنلاین
عضو

موضوع‌ها: 1,443
اعتبار: 2
یکی را هنوز دوست دارم که با یکی دیگه ازدواج کرد...
با سلام و احترام،دختري هستم 30ساله كه دو سال پيش با برادر دوستم كه دو سال از من كوچكتر است آشنا شدم . از همان ديدار اول فهميدم كه اين شخص با بقيه تفاوتهايي دارد . بيشتر از همه، جذب توكل و اعتقاد شديدي كه به خدا داشت شدم . اما خواهر و مادرش كه تا حدودي به علاقه ما پي برده بودند به او گوش زد كردند كه فكر من را از سر بيرون كند و چون تنها پسرخانواده است حساسيت زيادي براي انتخاب همسر براي ايشان نشان دادند . بالاخره ايشان به اصرار خانواده با دختر ديگري ازدواج كرد و تا آنجايي كه من خبر دارم از همسر فعلي خود ناراضي است و به گفته خواهرش هيچ احساسي نسبت به او ندارد و خانواده اش از اين كه در ازدواجش دخالت كردند بسيار پشيمان هستند .من هم پس از ازدواج او ،قطع رابطه كردم و به او گفتم كه ديگر تماسي با من نداشته باشد و سعي كردم كه ديگر به او فكر نكنم ولي تا الان كه حدود 6 ماه از اين اتفاق مي گذرد هنوز هم او را دوست دارم وخيلي از اوقات به او فكر مي كنم .در اين مدت سعي كردم خود رابارفتن به كلاس زبان و خوشنويسي سرگرم كنم. ضمنا ما با هم همكار هم هستيم و هرزگاهي او را مي بينم ولي ارتباط كاري نزديك با هم نداريم و با هم صحبت نمي كنيم . آيا بايد براي هميشه او را فراموش كنم يا از نظر شما اشكالي ندارد كه او را همچنان دوست بدارم ؟ و اگر بايد او را فراموش كنم چگونه مي توانم اين كار را انجام دهم ؟لطفا راهنمايي ام كنيد.

سلام من را بپذیرید
- لازم نیست کسی را فراموش کنیم زیرا بناست با همین تجربه هامون زندگی را پیش ببریم .
- ضمن احترام به علاقه مندی شما باید عرض کنم اگر مردی کسی را بخواهد مادر و خواهرش را نیز قانع می کند وگرنه سکاندار خوبی برای اقیانوس پیمای زندگی نخواهد بود
- جذب شدید شما به توکل و باور ایشون به خدا نشانه اینست که خودتان به این نوع نگاه به خدا نیاز دارید و خیلی حالتون بهتر میشه اگر جنبه جذاب معشوق را زندگی کنید
- ارتباط با ایشون به هر حال با توجه به احساس شما در حوزه روابط ممنوعه قرار می گیرد زیرا این مجاورت موجب موانست میشود و شما را غرق خود می کند.
از سوی دیگه حضور شما خود اون آدم را نیز بهم می ریزد و باعث می شد خیلی صریحتر از همسرش بدش بیاید و این چیزی نیست که بانویی مثل شما طلب کرده باشد از زندگی
- من معتقدم در آستانه ورود به دهه چهارم زندگی تمرکزتان را روی ارتباطی سالم منتهی به ازدواج بکنید و فرصتهاتون را با عدم تمرکز فکری و عاطفی از بین نبرید

منبع:http://doctorshiri.blogfa.com/
(آخرین تغییر در ارسال: 2014-01-10, 11:04 PM توسط Dave_Doma.)
2014-01-10, 11:01 PM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ
mashinshenas آفلاین
عضو

موضوع‌ها: 0
اعتبار: 0
RE: یکی را هنوز دوست دارم که با یکی دیگه ازدواج کرد...
دوست عزیزم که لطف کردید و به این سوال پاسخ دادید ضمن احترام باید عرض کنم پاسخ شما در بخش هایی به نظر بنده حقیر تا حدودی نشدنی اما کاملن درسته 
اینکه ما خارج از گود به کسی بگوییم در خصوص احساساتت قانونی را دنبال کن و طبق چهار چوب احساساتت را کمرنگ و نادیده بگیر امری نشدنیست 
متاسفانه بعضی از ما از ابتدا دانسته وارد رابطه هایی می شویم که به بی انتها بودن آن واقفیم ولی باز هم اون راه و ادامه می دیم بعضی اوفات باید تلخ ترین هارو تجربه کنیم حتی تا چندین سال که درد و تلخی ماجرارو از یاد ببریم
مگر اینکه تمرین های زیادی انجام بدیم و به خود بقبولانیم که زندگی در جریان است و ما مجکوم نیستیم که این مساله اصلا به سادگی گفتار نیست و راه طولانی و روحیه بسیار قوی لازم داره
خواهرم امیدوارم هر زوز پر قدرت تر به زندگی نگاه کنی و باور دارشته باشی که تو لایق بهترین هایی و نفر بعدی قطعا خیلی بیشتر از اون آقا توانایی شاد کردن و خوشبختی شمارو داره
2018-12-11, 12:32 PM
پ.خ وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان