امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چای سبز یا سفید؟؟؟
hananeh25 آفلاین
عضو

موضوع‌ها: 8
اعتبار: 0
چای سبز یا سفید؟؟؟
سلام به بچه های فعال ... خوب هستین که؟ بابا چرا این لیگ فوتبال مون شروع نمیشه؟ حوصله مون سر رفت دیگه. من که بی صبرانه منتظرم تا بازی های استقلال جدید رو ببینم. مطمئنا این فصل پرسپولیس حسابی پوستش کنده ست. دقت داشته باشید که استقلال همیشه سرور پرسپولیسه J
اما بریم سر مطلبی که میخوام درباره ش براتون صحبت کنم. دمنوش های گیاهی... آقا چرا مصرف دمنوش رو اصلا بهش توجه نمی کنید؟؟؟؟ دمنوش این همه انواع مختلف داره که اگر حتی طعم یکیش مورد پسند شما نبود، می تونید برید سراغ بعدی... دمنوش گل گاو زبان که برای تمرکز اعصاب فوق العاده ست و ما هم تو بچگی زیاد به خوردمون می دادن J دمنوش به و بهار نارنج و بادرنج بویه و بابونه و ... هم هستن که هر کدومش کلی ویژگی مثبت برای بدن شما دارن. چای کوهی رو هم البته بعضیا جزو دسته دمنوش قرار میدن اما خب اسمش روشه دیگه بهش میگن چای به نظر منم همون چای درستش هست.
اما چای سبز رو هم فراموش نکنید. چای سبز همراه با چای اولانگ و چای سفید خیلی برای متابولیسم بدن شما خوب هستن و شما رو از مبتلا شدن به خیلی از امراض حفظ می کنن... مورد بعدی قهوه هست. قهوه هم که ماشالله هزار نوع داره. ترک و فرانسه و عربیکا و جامائیکا و با طعم های مختلف مثل فندق و شکلات و ...
هر کدوم رو بخواید می تونید میل کنید و علاوه بر لذت بردن از طعم های خوبشون، کلی هم به سلامت خودتون کمک کنید. امیدوارم بیشتر از قبل به این نوشیدنی بی نظیر توجه کنید.
راستی بعضیا هم که همیشه مشغولن و تایم خالی ندارن و نمی تونن قهوه دم کنن. برای شما هم باید بگم که الان دیگه مثل قدیم نیس. کپسول قهوه اومده دیگه که میتونه برای شما تو دو سه دقیقه یه قهوه خوش طعم آماده کنه. برید تهیه کنید حتما
فعلا دوستان...
منبع:
http://tearink.com

2017-07-11, 12:44 PM
ارسال‌ها پاسخ
yalda70 آفلاین
عضو

موضوع‌ها: 2
اعتبار: 0
RE: چای سبز یا سفید؟؟؟
سلام به شما دوست خوب و عزیزیم
مطلب بسیار خوبی را در مورد چای و دمنوش ها به اشتراک گذاشتید ؛ من حودم به شخصه مصرف چای سیاه رو بسیار کم کردم و به جاش از دمنوش های گیاهی و طبیعی استفاده می کنم. دمنوش ها برای سلامت بدن بسیار مفید بوده و می تواند از بسیاری از بیماری ها پیشگیری کند. چای اولانگ هم برای کسانی که نمی خواهند چای سیاه رو کنار بزارند بسیار مفید است
2017-07-23, 05:30 PM
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان