امتیاز موضوع:
  • 88 رای - 2.85 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتحادیه اروپا
travelsahelaftab2019 آفلاین
عضو

ارسال‌ها: 11
موضوع‌ها: 10
تاریخ عضویت: 2019 Sep
اعتبار: 0
#1
اتحادیه اروپا
[عکس: t08475_.jpg]
5 کشور عالی برای اقامت اروپا برای ایرانی ها
رفتن به اروپا و زندگی در اروپا برای داشتن یکی زندگی در سطح بالا و با رفاه اجتماعی بالاتر به عنوان یکی از اهداف بسیاری از جوانان و حتی بزرگ ترهای ایرانی تبدیل شده است. اما تردیدی نیست که اقامت اروپا در همه کشورها هم برای ما ایرانی ها شاید چندان خوشایند نباشد و همیشه انتخاب یک کشور خوب می تواند شرایط اقامت اروپا را برای ما ساده تر کند.
در زیر هشت کشوری را با هم مرور خواهیم کرد که برای اقامت اروپا برای ما ایرانی ها بهترین انتخاب می توانند باشند:
1-   اسپانیا
کشور که همواره در طول تاریخ با ایران روابط تاریخی خوبی داشته و به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپا از نظر اقتصادی و دارای بالاترین سطح رفاه اجتماعی است. رفتار اسپانیایی ها با ایرانی ها نیز همیشه خوب بوده است.
2-  ایتالیا
ایتالیایی ها از نظر فرهنگی شباهت زیادی به ما ایرانی ها دارند. غذای خوب، اقامت اروپا با ساده ترین قوانین و امکان اقامت دائم اروپا و ایتالیا به سادگی فراهم است.
3-  نروژ
نروژ یکی از امن ترین و آرام ترین کشورهای دنیا است. سطح رفاه بالای اجتماعی و استاندارد های زندگی، زندگی تحت قوانین یکسان و صلح آمیز، مردمانی شاد و مهربان و سادگی زندگی در این کشور برای ما ایرانی ها بهترین انتخاب برای اقامت اروپا است.
4-  پرتغال
یکی از کشورهای دوست داشتنی اروپای غربی، با مردمی خونگرم و مهمان نواز، دارای اب و هوای خوب و هزینه های زندگی کم برای اقامت اروپا است. پرتغال کشوری با استاندارد های زندگی بالا و رو به توسعه است و همواره از مناقشات و مباحث سیاسی دور است.
5-  یونان
یکی از ارزان ترین و سریع ترین راه ها برای اقامت اروپا ، گرفتن اقامت یونان است. یونان از زیباترین و قدیمی ترین کشورهای اروپایی است که رفتار و گرایش مردم این کشور همیشه برای ما ایرانی ها دوست داشتنی بوده است.
[عکس: r19782_.jpg]
اقامت اروپا از طریق خرید ملک
یکی از بهترین راه های برای سرمایه گذاری در اروپا و نهایتا اخذ اقامت اروپا، خرید ملک است.  چندین کشور در اروپا هستند که به واسطه سرمایه گذاری در آنها و خرید ملک در این کشورها می توانید اقامت اروپا را دریافت کنید.
از جمله کشورهایی که می توان با خرید ملک اقامت اروپا را در آنها به دست آورد می توان به پرتغال، قبرس، یونان و اسپانیا اشاره کرد. در این کشورها هر کدام متناسب با سیاست های مهاجرتی خودشان می توان با مبلغ مشخصی اقدام به اخذ اقامت اروپا کرد.
به عنوان مثال برای دریافت اقامت اروپا به سرمایه گذاری و خرید ملک در پرتغال می توانید اقدام کنید. برای اقامت در پرتغال به عنوان یکی از زیباترین کشورهای اروپایی و با استاندارد های بالای زندگی نیاز به حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری دارید و اگر به این میزان اقدام به سرمایه گذاری کنید می توانید با ویزا گلدن پرتغال اقدام به اقامت در پرتغال و نهایتا اقامت اروپا بکنید.
اما برای اقامت در اروپا می توان با هزینه کمتر نیز این کار را انجام داد. مثلا برای اقامت یونان می توان با حدود 250.000 یورو سرمایه گذاری و خرید ملک در یونان اقدام به دریافت اقامت اروپا کرد. در قبرس نیز به منظور اقامت در قبرس که بخشی از اروپا محسوب می شود می توانید با هزینه 300.000 یورو سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس برای اقامت اروپا اقدام کنید.
در این بین شاید یکی از بهترین کشورهای برای دریافت اقامت با استاندارد های بالای زندگی و سطح رفاه اجتماعی عالی ، کشور اسپانیا باشد. خرید ملک در اسپانیا نیاز به سرمایه گذاری 500.000 یورویی دارد اما این سرمایه گذاری نه تنها تضمین کننده اقامت اسپانیا بلکه یکی راه ساده برای اقامت در ار.پا و این هم یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد.
[عکس: c55686_.jpg]
بهترین رشته ها برای بازار کار و اقامت اروپا
طیف وسیع رشته های دانشگاهی در دانشگاه های مطرح اروپا و به دنبال آن نیاز به کار و اقامت اروپا از موضوعاتی است که همواره حتی متخصصین امر نیز از پاسخگویی به آن اطمینان نداشته اند.
امروزه اروپا به مقصد اصلی دانشجویان بین المللی تبدیل شده است. به دنبال تحصیل در اروپا با داشتن یک شرایط کاری خوب در هر کشوری می توان به راحتی اقامت اروپا را نیز به دست آورد. اما برای انتخاب بهترین رشته های تحصیلی اروپا باید از دو دیدگاه این موضوع بررسی شود:
1-  آسان ترین رشته های دانشگاهی برای اقامت در اروپا
اگر هدف از ادامه تحصیل در اروپا انتخاب ساده ترین رشته ها برای اقامت اروپا است باید به دنبال رشته هایی باشید که یا تقاضای کمتری دارند و یا هزینه زیادی برای تحصیل نیاز دارند. مانند رشته های پزشکی و دندانپزشکی که هزینه بالایی برای تحصیل نیاز دارند و به راحتی اغلب دانشگاه های اروپا از جمله اسپانیا و پرتغال پذیرش دانشجو دارند.
2- معتبرترین رشته های دانشگاهیی از نظر بازار کار و اقامت در اروپا
اگر به دنبال رشته های معتبری هستید که بازار کار خوبی دارند به دنبال رشته های مهندسی باشید. رشته هایی مانند برق، عمران، کامپیوتر، مکانیک و از این دست رشته ها هم بازار کار خوبی دارند و هم به راحتی می توانند باعث اقامت اروپا بصورت دائمی شوند.
رشته های مدیریتی و حقوقی نیز از رشته های معتبر جهان هستند که البته هزینه به نسبت زیادی تحصیل در این رشته ها می طلبد. هر چند در آمد رشته های مدیریتی مانند مدیریت کسب و کار و یا مدیریت منابع انسانی در اروپا بسیار بالا است. رشته حقوق نیز اگر به عنوان حقوق بین الملل انتخاب شود ارزشمند است زیرا حقوق خاص هر کشوری متفاوت است.
برای اقامت اروپا رشته های معماری و هنر ایتالیا، رشته های پزشکی و پیراپزشکی آلمان و اسپانیا، رشته های مهندسی پرتغال و سوئیس  شهرت زیادی دارند و هر کشور اروپایی رشته های پر طرفدارتری برای اقامت اروپا دارد.
https://imgurl.ir/uploads/t36943_.jpghtt...36943_.jpg
راه های اقامت اروپا
شرایط حاکم در اتحادیه اروپا و پیشرفت روز افزون کشورهای اروپایی باعث شده است که مردم بسیاری از کشورها از جمله ایران به منظور دستیابی به بالاترین استاندارد های زندگی، پیشرفت شغلی و تحصیلی و رفاه اجتماعی به دنبال اخذ اقامت اروپا باشند.
هر چند روش های متفاوتی برای دریافت اقامت اروپا در بسیاری از سایت ها عنوان می شود و اغلب این راه ها نیز ممکن است وجود داشته باشد اما بدون تردید بهترین راه های دریافت اقامت اروپا را می توان موارد زیر دانست:
-       اخذ اقامت اروپا با ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی
-       اخذ اقامت اروپا از طریق داشتن تمکن مالی
-       اخذ اقامت اروپا با استفاده از روش سرمایه گذاری در برخی از کشورها
-       اقامت اروپا از طریق یافتن فرصت شغلی در برخی از کشورها
-       مهاجرت و دریافت اقامت اروپا از طریق تحصیل در کشورهای اروپایی
برای ثبت شرکت در اروپا داشتن ایده و راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی در اروپا مطرح است و باید طرح تجاری قوی داشته باشید و به راحتی از این طریق می توانید در اغلب کشورهای اروپایی اقدام به اخذ اقامت اروپا بکنید.
روش تمن مالی نیاز به پشتوانه مالی دارد و باید برای حداقل دو سال بتوانید در اغلب کشورها درآمد خود از از پیش سپرده کنید. سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا از این طریق متفاوت است. از 200.000 یورو به بالا باید هزینه کنید و برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا در کشوری مانند اسپانیاو یا پرتغال نیاز به 500.000 یورو سرمایه گذاری دارید.
ارزان ترین روش برای اقامت اروپا یافتن فرصت شغلی است که کار چندان ساده ای نیست و نیاز به تخصص بالا و یا تحصیلات بالا دارد اما روش اقامت اروپا از طریق تحصیل یک راه عالی و کم هزینه است که حتی برای اقامت در برخی از کشورها مانند اسپانیا و پرتغال با بورسیه دانشگاهی می توانید با هزینه رایگان تحصیل و زندگی کنید که باید شرایط لازم را داشته باشید.
[عکس: e015764_.jpg]
روش های مختلف اخذ اقامت اروپا
بصورت کلی اخذ اقامت اروپا به دو روش کلی امکان پذیر استت که به روش سرمایه گذاری و روش بدون سرمایه گذاری تقسیم می شود. تفاوتی ندارد هر یک از این روش ها اقامت موقت یا TRP در ابتدا برای شما به همراه دارد و نهایتا بعد از حدود 5 سال این اقامت کوتاه مدت اروپا می توانید به اقامت دائم اروپا یا PR تبدیل شود.
·       روش های اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری
از عمده ترین روش های سرمایه گذاری برای اقامت اروپا می توان به خرید ملک، خرید سهام، اوراق قرضه و یا سپرده بانکی اشاره کرد. اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در کشورهایی مانند آلمان، اسپانیا، یونان، مجارستان، پرتغال و برخی دیگر از کشورهای اروپا امکان پذیر است. ارزان ترین کشورهای برای اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری مجارستان و یونان هستند.
·       روش های  اقامت اروپا  از طریقبدون سرمایه گذاری
بسیاری از افراد برای اقامت اروپا به دنبال این نوع روش ها هستند زیرا سرمایه گذاری در اروپا برای همه افراد امکان پذیر نیست. بسته به نوع کشورهای اروپا راه های بدون سرمایه گذاری زیادی برای اقامت اروپا وجود دارد. از عمده ترین این روش ها می توان به روش ثبت شرکت در اروپا و تمکن مالی اشاره کرد. اما راه هایی مانند ازدواج، تحصیل، شغل و یا حتی پناهندگی هم از راه های بدون سرمایه گذاری برای اقامت اروپا هستند.
بر خلاف تصور ثبت شرکت هم در کشورهایی مانند لهستان، آلمان، اسلواکی و مجارستان و پرتغال یک راه ساده و با هزینه بسیار کن برای راه اندازی کسب و کار و اجازه کار و فعالیت تجاری در این کشورها می باشد و مهم ترین نیاز آن برای دریافت اقامت اروپا داشتن طرح تجاری خوب است. این طرح اگر کار آفرینانه باشد و پشتوانه فکری خوبی داشته باشد به خوبی حمایت می شود.
 
 
2019-12-14, 02:10 PM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ
mersit آنلاین
مدیر کل
*******

ارسال‌ها: 57
موضوع‌ها: 33
تاریخ عضویت: 2013 Nov
اعتبار: 0
#2
اتحادیه اروپا
اتحادیه اروپا
2020-01-29, 01:28 AM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ
behnamhabibi آفلاین
عضو

ارسال‌ها: 1
موضوع‌ها: 0
تاریخ عضویت: 2020 Nov
اعتبار: 0
#3
RE: اتحادیه اروپا
کاش راجع به مهاجرت تحصیلی به اروپا بیشتر بگید. سپاس
I like to visit Europe
2020-11-25, 05:33 PM
پ.خ وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان