امتیاز موضوع:
  • 152 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ژله رنگین کمان در پوست پرتغال
mfdonline آفلاین
IT

موضوع‌ها: 608
اعتبار: 0
ژله رنگین کمان در پوست پرتغال
[عکس: 2011-05-rainbow-gelatin-orange-wedges-sl-660x330.jpg]

برای تهیه یک دسر متفاوت شما حتما نباید کار خارق العاده ای انجام بدید یا دستور پیچیده ای رو اجرا کنید تا دسر شما زیبا و خواستنی بشه، من امروز برای شما با استفاده از یک ایده ی جذاب یک دسر ژله بسیار ساده و البته هیجان انگیز و زیبا رو آموزش میدم که به آسونی میتونید اون رو تهیه کنید و میز غذاتون رو با این دسر متفاوت کنید و چشم همه رو به سمتشون بکشونید. اسمی که من برای این دسر انتخاب کردم اینه : دسر ژله رنگین کمانی در فنجان پرتغالی، دیدید؟ همه چیز آسون شد، پس سریع میریم سراغ ساختن این دسر خوشمزه. پس سریع میریم سراغ ساختن این دسر خوشمزه.
مواد لازم جهت تهیه دسر ژله رنگین کمانی در فنجان پرتغالی :
پرتغال : ۹ عدد کوچک یا متوسط
پودر ژله : ۶ طعم مختلف ( من از طعم های لیمو شیرین، پرتقال، توت فرنگی، زغال اخته، انگور، لیمو ترش استفاده کردم )
دستگاه آب پرتقال گیری : بهتره که برقی باشه چون کار دقیق تر و تمیز تر انجام خواهد شد
ظرف جهت نگهدای فنجان های پرتقالی : من از قالب کاپ کیک استفاده کردم
روش تهیه دسر ژله رنگین کمانی در فنجان پرتغالی :
در مرحله ی اول من پرتغال های شسته شده خودم رو از وسط به دو نیم تقسیم کردم.
در مرحله ی دوم ما باید از هر نیمه ی پرتقالمون فنجان های پرتغالیمون رو آماده کنیم من برای اینکار با استفاده از آب پرتقال گیری برقی پرتقال هام رو آب گرفتم، برای اینکه کار نهایی قشنگ تر و تمیز تر در بیاد بهتره که هر نصفه پرتقال رو به دقت روی دستگاه آب پرتقال گیری دورانی حرکت بدید تا تمام محتویات داخل هر نصفه پرتقال خالی بشه، البته میتونید از آب پرتقال گیری دستی هم استفاده کنید ولی باید دقت و زمان بیشتری رو صرف کنید تا کارتون تمیز در بیاد.
2014-11-27, 01:11 AM
پ.خ ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان